czerwona torebka

Co kobieta powinna przy sobie nosić?

In Buty i torebki by UzależnionatorebkaLeave a Comment

Rzeczą, która każda kobieta ma zawsze przy sobie jest torebka. Jak pokazuje doświadczenie, kobiece torebki, nawet te najmniejsze, są w stanie pomieścić szereg różnego rodzaju gadżetów, które nie zawsze są przydatne na co dzień. Noszenie zbyt dużej ilości rzeczy powoduje chaos, a także wpływa na ciężar torebki. A to z kolei może powodować ból ramienia. Przeciążona torebka też szybciej ulega zniszczeniu. Dlatego warto systematycznie dokonywać przeglądów tego, co nosimy w to torebce, tak aby znajdowało się w niej tylko to, co jest naprawdę potrzebne.

Jakie rzeczy powinny koniecznie znaleźć się w torebce?

Wiele kobiet, jako to co powinno się znaleźć w kobiecej torebce wskaże kosmetyki i telefon komórkowy. Jednak to nie jest konieczne, gdyż bez tego możemy się obejść. Najważniejszą rzeczą, którą powinna znaleźć się w kobiecej torebce są dokumenty potwierdzające tożsamość. W torebce warto też nosić zawsze trochę gotówki, oczywiście oprócz portfela z kartą płatniczą i kredytową. To pozwoli uniknąć kłopotliwej sytuacji, gdy czytnik kart w sklepie będzie szwankował czy pobliski bankomat okaże się nieczynny. Na takie drobiazgi warto mieć osobną saszetkę z breloczkiem lub sznureczkiem, co pozwoli na jej szybkie znalezienie w torebce.

Inne publikacje  Buty płaskie czy na obcasie?

W drugiej niewielkiej saszetce warto trzymać najpotrzebniejsze kosmetyki takie jak puder, szminka/błyszczyk i tusz do rzęs. Taki zestaw pozwoli nam wykonać makijaż, a także poprawić go w ciągu dnia. Do torebki warto zakupić mini wersje naszych ulubionych kosmetyków. To samo tyczy się perfum. W torebce można nosić miniaturki, próbki lub specjalne perfumetki.

Kobieta zawsze powinna mieć przy sobie kilka sztuk podpasek lub tamponów, które mogą przydać się w awaryjnej sytuacji. Warto też nosić ze sobą małe opakowanie chusteczek nawilżanych, które mogą przydać się praktycznie do wszystkiego – od odświeżenia twarzy, umycia rąk po wyczyszczenie butów z kurzu przed udaniem się na ważne spotkanie.

Co raz więcej kobiet, w trosce o swoje bezpieczeństwo decyduje się na noszenie przy sobie gazu pieprzowego, który jest dobrym sposobem na poradzenie sobie z napastnikiem, gdy przyjdzie się z takowym zmierzyć. Czasem w tej roli sprawdza się także tradycyjny dezodorant. Ponadto dobrze jest mieć przy sobie informacje, która będzie zawierać dane osoby, którą należy powiadomić w razie wypadku, czy innej sytuacji zagrożenia życia.

Jakie rzeczy można nosić przy sobie opcjonalnie?

Coraz więcej osób dojeżdża daleko do pracy autobusami i tramwajami. W takiej sytuacji przyda się na pewno jakaś przekąska, a także coś co umili nam drogę. Może to być odtwarzacz mp3 lub książka. Z uwagi na to, że książki są dość ciężkie i zajmują sporo miejsca w torebce, coraz więcej osób decyduje się na noszenie ze sobą czytników książek, które są lekkie, mają niewielkie wymiary i pozwalają na wgranie nawet do 1000 książek. Przy sobie można mieć również niewielki zestaw narzędzi takich jak mini śrubokręt, który pozwoli np. dokręcić uszko okularów.

Inne publikacje  Jaka torba męska na ramię?

W torebce można też mieć kilka sztuk plastrów i leki przeciwbólowe, które łagodzą bóle brzucha i bóle głowy.

Leave a Comment