czerwona torebka

Co kobieta powinna przy sobie nosić?

In Buty i torebki by UzależnionatorebkaLeave a Comment

Rzeczą, która każda kobieta ma zawsze przy sobie jest torebka. Jak pokazuje doświadczenie, kobiece torebki, nawet te najmniejsze, są w stanie pomieścić szereg różnego rodzaju gadżetów, które nie zawsze są przydatne na co dzień. Noszenie zbyt dużej ilości rzeczy powoduje chaos, a także wpływa na ciężar torebki. A to z kolei może powodować ból ramienia. Przeciążona torebka też szybciej ulega zniszczeniu. Dlatego warto systematycznie dokonywać przeglądów tego, co nosimy w to torebce, tak aby znajdowało się w niej tylko to, co jest naprawdę potrzebne.

Jakie rzeczy powinny koniecznie znaleźć się w torebce?

Wiele kobiet, jako to co powinno się znaleźć w kobiecej torebce wskaże kosmetyki i telefon komórkowy. Jednak to nie jest konieczne, gdyż bez tego możemy się obejść. Najważniejszą rzeczą, którą powinna znaleźć się w kobiecej torebce są dokumenty potwierdzające tożsamość. W torebce warto też nosić zawsze trochę gotówki, oczywiście oprócz portfela z kartą płatniczą i kredytową. To pozwoli uniknąć kłopotliwej sytuacji, gdy czytnik kart w sklepie będzie szwankował czy pobliski bankomat okaże się nieczynny. Na takie drobiazgi warto mieć osobną saszetkę z breloczkiem lub sznureczkiem, co pozwoli na jej szybkie znalezienie w torebce.

Inne publikacje  Jak czyścić torebkę ze skóry?

W drugiej niewielkiej saszetce warto trzymać najpotrzebniejsze kosmetyki takie jak puder, szminka/błyszczyk i tusz do rzęs. Taki zestaw pozwoli nam wykonać makijaż, a także poprawić go w ciągu dnia. Do torebki warto zakupić mini wersje naszych ulubionych kosmetyków. To samo tyczy się perfum. W torebce można nosić miniaturki, próbki lub specjalne perfumetki.

Kobieta zawsze powinna mieć przy sobie kilka sztuk podpasek lub tamponów, które mogą przydać się w awaryjnej sytuacji. Warto też nosić ze sobą małe opakowanie chusteczek nawilżanych, które mogą przydać się praktycznie do wszystkiego – od odświeżenia twarzy, umycia rąk po wyczyszczenie butów z kurzu przed udaniem się na ważne spotkanie.

Co raz więcej kobiet, w trosce o swoje bezpieczeństwo decyduje się na noszenie przy sobie gazu pieprzowego, który jest dobrym sposobem na poradzenie sobie z napastnikiem, gdy przyjdzie się z takowym zmierzyć. Czasem w tej roli sprawdza się także tradycyjny dezodorant. Ponadto dobrze jest mieć przy sobie informacje, która będzie zawierać dane osoby, którą należy powiadomić w razie wypadku, czy innej sytuacji zagrożenia życia.

Jakie rzeczy można nosić przy sobie opcjonalnie?

Coraz więcej osób dojeżdża daleko do pracy autobusami i tramwajami. W takiej sytuacji przyda się na pewno jakaś przekąska, a także coś co umili nam drogę. Może to być odtwarzacz mp3 lub książka. Z uwagi na to, że książki są dość ciężkie i zajmują sporo miejsca w torebce, coraz więcej osób decyduje się na noszenie ze sobą czytników książek, które są lekkie, mają niewielkie wymiary i pozwalają na wgranie nawet do 1000 książek. Przy sobie można mieć również niewielki zestaw narzędzi takich jak mini śrubokręt, który pozwoli np. dokręcić uszko okularów.

Inne publikacje  Wybór sportowego obuwia

W torebce można też mieć kilka sztuk plastrów i leki przeciwbólowe, które łagodzą bóle brzucha i bóle głowy.

Leave a Comment